Pin Up

Rockagirl to specjalistka od stylizacji od stylizacji retro i vintege. Tym razem sesja w stylu pin up desperate housewife lat 1950.

Nina Holy w innej pinupowej stylizacji z cudownymi pieskami Riri & Zuza @puremaltesecutes

Sesja Pin Up jest idealna dla każdego! Tu: przyszła mama w sesji z Coca Colą

 

 

 Dziewczyna PIN-UP jest ikoną popkultury.

Termin „pin up” z angielskiego oznacza „przypinać” – w praktyce masowo-produkowane zdjęcia, ilustracje i plakaty pin-up przedstawiające piękne kobiety przypinano na ścianę.  Stąd wzięła się nazwa pin-up girls. Odegrały one dużą rolę zwłaszcza podczas II wojny światowej, kiedy to żołnierze stęsknieni za domem przypinali sobie frywolne wizerunki pięknych i uśmiechniętych dziewczyn pin-up żeby choć na chwilę uciec od szarej rzeczywistości w cudowny świat fantazji, koloru i epatujących zmysłowością kobiet.

Dziś też możesz przenieść się  w ten fantastyczny świat zakładając pończochy, koniecznie z podwiązkami!, seksowny gorset lub stanik, zakładając rozkloszowaną spódnicę, wysokie szpiki, grochy, paski, kolorowe wstążki, kokardy, bandanki, malując czarne kreski, czerwone usta i dłuuugie czarne rzęsy. Koniecznie też czesząc włosy charakterystycznie podpinając boki i tworząc duuuże loki. Wystylizujemy Cię na dziewczynę pin-up w klimacie retro, marynistycznym, kowbojkę, żeglarkę, barmankę, panią domu, fryzjerkę, malarkę, aktorkę, piratkę, ogrodnika, mechanika, nurka, myśliwego i co tylko przyjdzie Nam do głowy…

Poczuj się jak gwiazda i zrób sobie lub komuś niezapomniany prezent!

Więcej informacji na temat sesji vintage oraz sesji retro.

Interesuje Cię ciekawy pomysł na sesję zdjęciową? Uwielbiasz klimat minionych epok? Fascynują Cię rzeczy niebanalne i oryginalne, podkreślające Twój indywidualny styl i charakter? A może po prostu chcesz spróbować czegoś nowego? Jeśli tak, to fotograficzna sesja vintage jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Styl vintage w modzie narodził się pod koniec XIX w. Jest to dość szerokie pojęcie obejmujące swym zasięgiem ubrania liczące sobie co najmniej 20 lat bądź stylizowane na takie. Można je ze sobą dowolnie łączyć. Styl vintage lubi pomysłowość czy nawet awangardę, nie stroni od interesujących połączeń, ale docenia także urok prostej klasyki. To doskonały sposób na wyrażenie siebie –sesja vintage odkryje Twoje być może nieznane dotąd oblicze. Przed obiektywem możesz być, kim tylko zechcesz – królem disco, ikoną mody z okładek ekskluzywnych magazynów, szykownym dandysem, seksownym wampem czy grzeczną pensjonarką. Zrealizujemy każdy, nawet najbardziej szalony, pomysł na sesję zdjęciową w stylu vintage!